Nasze Oddziały:

Olkusz, ul. Spółdzielcza 1

Siewierz, ul. Warszawska 6

Infolinia

Olkusz: 32/ 647 38 80

Siewierz: 32/ 674 25 21

Email

poczta@uni-dach.pl

 

Zleć wycenę

Transport / HDS

Nasza firma oferuje usługi transportowe HDS poparte wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

 

Ofertę usług transportowych HDS kierujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.

Nasz region, jako prężenie rozwijający się,  potrzebuje najwyższej jakości usług z zakresu transportu.

 

Usługi transportowe HDS to szeroka gama usług z zakresu transportu dźwigowego, które umożliwiają szybką i tanią relokację ładunków o wadze nawet do kilkunastu ton bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z załadunkiem i rozładunkiem transportu. To sprawia, że transport dźwigowy HDS jest jedną z najdogodniejszych form transportu dostępnych na rynku usług transportowych.

 

Dodatkowym atutem usług transportowych HDS jest możliwość załadunku i rozładunku przewożonych towarów w dowolnym miejscu, niezależnie od zastanej infrastruktury przeładunkowej. W rezultacie załadunek i rozładunek może się odbywać praktycznie wszędzie, również na prywatnych posesjach.

  

Korzystając z naszych usług klienci oszczędzają czas i pieniądze, które musieliby poświęcić na wynajem zewnętrznej firmy świadczącej usługi dźwigowe.

 

W ramach oferty realizujemy usługi związane z transportem ładunków o łącznym ciężarze do 14 ton. Wszyscy nasi kierowcy posiadają uprawnienia do wykonywania pracy operatora dźwigu, dzięki czemu załadunek i rozładunek może nastąpić bezpośrednio po dotarciu do miejsca docelowego.

 

 

GALERIA

Przykładowe zadania z którymi mierzy się nasza firma

 

 

 

NASZYM SUKCESEM SĄ NASI KLIENCI

Jesteśmy profesjonalną firmą transportową z ponad dwudziestoletnim stażem na rynku w zakresie transportu HDS. Śląsk i Małopolska to region, który nieustannie korzysta z naszych najlepszej jakości usług tak samo jak setki klientów – firm, instytucji i osób prywatnych także spoza tych regionów.

 

BOGATE DOŚWIADCZENIE

Bogate, ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży transportu HDS sprawia, że nie boimy się trudnych zleceń i potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu. Dlatego zamiast wmawiać klientom, że coś jest niewykonalne, szukamy sposobu jak najlepiej wywiązać się z powierzonego nam zadania.

 

KONKURENCYJNOŚĆ

Oferując usługi HDS jesteśmy konkurencyjni w stosunku do innych firm transportowych, które w przypadku konieczności załadunku i rozładunku transportów ciężkich i wielkogabarytowych muszą liczyć na pomoc firm świadczących usługi dźwigowe.

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie transportu HDS, które obejmują: dojazd do klienta, załadunek towaru , transport do miejsca docelowego i rozładunek. Wszystko w ramach jednego zlecenia i jednej opłaty.

 

KRAJOWY ZASIĘG

Realizujemy zlecenia na obszarze całego kraju bez względu na odległość. Świadczymy usługi transportowe HDS, które wymagają przewiezienia ładunku z jednego końca miasta na drugi, jak również usługi wymagające pokonania znacznych odległości.

 

Firma Uni-Dach Kozub Zbigniew, Kozub Elżbieta, Spółka Jawna działa na rynku od 1997r. Już 21 lat zaopatrujemy lokalny rynek w szeroki asortyment wysokiej jakości produktów dla budownictwa. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną. ... Czytaj więcej

Godziny otwarcia

ODDZIAŁ OLKUSZ

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00 
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota ZAMKNIĘTE
Niedziela ZAMKNIĘTE

 

ODDZIAŁ SIEWIERZ

Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00 
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela ZAMKNIĘTE

 

Please publish modules in offcanvas position.